4. narozeniny Central Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
  • Divadlo Lampion
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Sobotní zápasy odloženy, v neděli se již hrálo

Čtvrtek, 6. Prosinec 2018 07:00

Sobotní počasí bohužel nedovolilo Kladenské oblastní lize pokračovat ve svém nabitém programu. Rovnou tři utkání musela být odložena na neurčito. Jednalo se o zápasy Notor – Sun Devils, Kelti B – Falcon a Beer Stars – Delta.

Ilustrační foto: Martin Vinš

V neděli už bylo o poznání tepleji a hrací plocha byla dokonale připravena. V nejvyrovnanějším zápase se po ní proháněli hráči Psů a Černé Hvězdy. Divokou přestřelku mezi těmito dvě týmy odstartoval již ve 4. minutě Růžička – 1:0 pro Psy. K vidění byl zápas velice útočný s šancemi na obou stranách. Daleko lépe je ale využívali Psi, kteří po první periodě vedli již 4:1. Černá Hvězda se sice v poslední třetině ještě zmohla na dvě branky, Psi si ale zápas nenechali utéct a dovedli ho do vítězného konce.

Zápas mezi Cvrčovicemi a Narkem skončil možná až nečekaně jasným výsledkem. Utkání bylo dlouhou dobu vyrovnané. Až do půlky základní hrací doby vydrželo skóre bezbrankové. Poté se ale hráči Narka rozhodli s tím něco udělat a překonali brankářku Královou hned třikrát před koncem druhé třetiny. Ve třetině třetí přidali branky ještě čtyři, a nakonec tak jasně zvítězili poměrem 7:0.

Poslední zápas, který se o víkendu zvládl odehrát, byl mezi Spartou a Moribundm. Tady se jednalo o jednoznačnou záležitost od samého začátku. Sparta nasázela bezbrannému Moribundu 10 branek a v poklidu si připsala 3 body za výhru.

4. sport

Jaromír Jágr poslal svoje Rytíře do baráže!