O víkendu se hrálo pouze pět zápasů v Oblastní lize hokejbalu

Středa, 14. listopadu 2018 07:20

Velmi malá porce zápasů byla tentokrát na programu v Oblastní lize hokejbalu. Duel Keltů s Notorem byl odložen zatím na neurčito, a tak se odehrálo pouze pět utkání.

O víkendu pouze pět zápasů (Foto: Okresní svaz hokejbalu Kladno)

Beer Stars po své první prohře v prodloužení chtěli jistě napravit svou reputaci v zápase s Falconem. Ten vkročil do utkání o poznání lépe. Po první třetině vedl možná trochu překvapivě 2:1. Poté ale Beeři převzali otěže nad utkáním a otočili skóre ještě do konce druhé třetiny. Ve 34. minutě pak proměnil přesilovou hru Omrai Tomáš a to byl zřejmě zlomový okamžik utkání. Beeři poté navýšili své vedení ještě na konečných 6:2. Své nám k tomu pověděl Jirka Kopecký:

„Ač tomu výsledek moc neodpovídá, s Beer Stars jsme odehráli celkem hezký a vyrovnaný zápas. Soupeř rychle otevřel skóre, ale my hned srovnali a využitou přesilovkou se dostali dokonce do vedení. Ve druhe třetině se hrálo spíš v našem obranném pásmu, a i když z toho moc šancí nebylo, nakonec Beeři slepenými góly přece jen opět převzali vedení, které už nepustili. Ve třetí části jsme se hned zkraje dostali v oslabení na 4:2 a pak se jen marně snažili o vyrovnání. Šance jsme ale nevyužili a soupeř pak ještě do naší otevřené obrany zvýraznil svou výhru, při troše štěstí se ale nějaký bod vydolovat dal.“

Sun Devils se po skalpu lídra dost natrápil s houževnatým Moribundem. Velkým hrdinou pro tým Ďáblů se stal Jakub Teinitzer. Tomu se v utkání podařilo skórovat hattrick a zásluhy tak patří především jemu. Moribundus nakonec ke konci srovnat nedokázal a podlehl tak soupeři 2:3.

Černá Hvězda se utkala se Spartou. Ve vyrovnaném zápase nakonec tahala za delší konec provazu Hvězda. O osudu utkání rozhodly především tři slepené branky uprostřed druhé třetiny. Sparta se poté už jen marně hnala za vyrovnáním, které nakonec nepřišlo.

Marek Sýkora o zápase prohlásil:

„Bylo to velice vyrovnané utkání, do půlky zápasu byl stav 2:2 a mohli jsme být rádi. Sparta měla víc šancí, ale potom jsme naštěstí dali tři slepence, a to Spartu zlomilo. Byla nebezpečná stále, ale dali už pak pouze jeden gól a my odpověděli ještě jedním. Docela se divím, že mají pouze 6 bodů v tabulce, protože nehráli vůbec špatně. Docela zlaté tři body pro nás.“

Psi si celkem hravě poradili s Narkem poměrem 9:2. Po dvou gólech zaznamenali Opata, Burle a Piešťanský.

Nové Strašecí B si s chutí zastřílelo proti Cvrčovicím. Gólmanka Králová lovila míček ze své svatyně celkem dvanáctkrát.

Řidiči pozor! Prozradíme vám, kde v Kladně tento týden měří policie rychlost

„Silou proti rakovině“: Mistrovství České republiky v Logliftu bude hostit kladenské kino Sokol