Valentýn Central RETRO PLES Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
  • SBF
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Beer Stars po pěti zápasech stále stoprocentní

Čtvrtek, 4. Říjen 2018 13:00

Jedním z největších favoritů letošního ročníku Merch #53 ligy hokejbalu je bezpochyby celek Beer Stars. Ten si zatím po pěti zápasech drží stoprocentní bilanci s dominantním skóre 35:4. Tentokrát se ale na svoji výhru konečně i trochu nadřel. Psi mu totiž kladli v sobotu nemalý odpor.

Beer Stars po pěti zápasech stále stoprocentní (Foto: Jiří Duchoň)

Psi v zápase vedli 1:0, když se už ve třetí minutě gólově prosadil Opata. K vidění byla poté vyrovnaná bitva s šancemi na obou stranách hřiště. Na konci 18. minuty ukazovalo skóre na světelné tabuli stav 2:2. Poté ale využil přesilovou hru svojí střelou Dan Tomáš a vítězství Beerů 4:2 následně potvrdil kanonýr Janeček. Příští týden se můžeme těšit na opravdový šlágr. V pivním derby totiž Beer Stars vyzvou Notoři.

Ti měli o víkendu snadnou práci proti Narku. Nebyla to sice žádná kanonáda, ale výsledek 6:1 hovoří celkem jednoznačně.

K zápasu se vyjádřili tradičně Milan Pospíšil a Zbyněk Zíma:

„Zápas nebyl v moc rychlém tempu. Pětačtyřicetiminutová chozená vyústila v naše zasloužené vítězství 6:1. Díky naší laxnosti, která se zatím projevila každý zápas, si soupeř ale vytvořil sem tam tlak a byl nebezpečný. Pokud si podobný luxus dovolíme například proti Beerům, dostaneme desítku. Musíme zlepšit přístup, i když v některých zápasech je to těžké.“

„Notor kontroloval celou dobu vývoj zápasu. Nedaří se nám dlouhodobě střelecky. Gólman s půllitrem na dresu a jeho spoluhráči nám v utkání nepovolili skórovat více než jednou.“

Keltské béčko se trochu nečekaně nadřelo na výhru proti Spartě. Muselo otáčet vývoj utkání a rozhodlo až čtyři a půl minuty před koncem. Tři body pro svůj tým vystřelil Kolář.

Dalším kdo musel otáčet skóre zápasu byl Falcon. Ten prohrával chvíli 1:2, ale pak se do utkání vložil Jan Fabinger, který zaznamenal hattrick a rozhodl tak o třech bodech pro Falcony. K zápasu nám něco málo řekl Petr Vašák:

„Na ranní zápas proti béčku Strašecí jsme opět dorazili jen v devíti lidech. První změnu skóre udělal Fába, který hned po přechodu modré vystřelil ze strany na gólmana a ten nereagoval. Bohužel opět přišlo naše tradiční zbytečně dlouhé vyvážení míčku z obranného pásma místo jeho vyhození alespoň za červenou. Právě jedna taková série nedůrazu způsobila, že byl stav po první třetině nerozhodný 1:1. Ve druhé třetině se příliš obraz hry nezměnil a byla to spíše plácaná, v níž nečekaně udeřili hosté. Nepříliš tvrdá střela skončila v naší síti. Dneska však měl svůj den Fába. Po skončení jedné z mnoha přesilových her se Fába otočil s míčem před brankářem a procedil ho gólmanovi mezi betony. Následně jsme dostali další přesilovku. V té několikrát tvrdě pálili od modré beci Horst s Dubem a právě Dubovu střelu nadzvedl pod břevno hrdina dne Fába. Po dvou třetinách jsme vedli 3:2. V té třetí se snažil soupeř vyrovnat, ale příliš mu to nešlo. Minutu a půl před koncem to soupeř zkusil bez gólmana. Po druhém našem vyhození z pásma Jarda zamířil do prázdné branky na konečných 4:2 a potvrdil důležité tři body.“

Moribundus po třech úspěšných zápasech tentokrát nestačil na Černou Hvězdu. K zápasu nám pár slov poslal Míra Černý:

„Zápasy s Černou hvězdou nám nesedí a potvrdilo se to i tentokrát. Třikrát špatně rozebraná situace po buly v obranném pásmu znamenala tři góly v naší síti, k tomu jeden gól z přesilovky a naši střelci tentokrát dokázali spálit i nemožné.“

Na svojí první výhru stále čeká Delta. Proti Cvrčovicím sice vedla zásluhou Bečky. Poté ale čtyřikrát inkasovala a další branky již nepřidala. Cvrčovice si taky připsaly druhé vítězství v řadě.

6. sport

Plavkyně KSP Kladno postoupily do finále Mistrovství České republiky družstev!

7. krimi

Důslednost kladenských policistů zajistila dopravit do vězení muže, který se 14 let ukrýval

8. sport

Na trofej z Českého poháru Fortuníkovi svěřenci nedosáhli

9. sport

Pod taktovkou Jágra vezou Rytíři z Havířova nesmírně cennou výhru!

10. info z radnice

Vedení Kladna se opět setká s veřejností, řešit se bude modernizace železniční trati