Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Muž z Tuchlovic naletěl podvodnému stavaři

Úterý, 10. Červenec 2018 07:20

Kladenští policisté se zabývají případem podvodného jednání. Toho se dopustil pro ně zatím neznámý muž, který v Tuchlovicích oslovil majitele domu s tím, že mu sežene levnou zámkovou dlažbu, kterou mu i položí. K tomu nedošlo a chlapík z Tuchlovic nemá ani stavební materiál, ani peníze.

Muž z Tuchlovic naletěl podvodnému stavaři (Ilustrační foto: KL)

Oba muži si na sjednaný obchod plácli a vydali se automobilem do kladenských stavebnin. Před nimi si podvodník od své „oběti“ vyžádal šest tisícovek s tím, že jde dlažbu koupit. Ovšem za okamžik se vrátil bez zboží s vysvětlením, že zde není stavební materiál možno pořídit za výhodnou cenu a požádal o přepravu do centra města. Tam v křižovatce ulic Ocelárenské a Generála Klapálka z automobilu vystoupil a i s financemi zmizel neznámo kam.

„Případ je prošetřován jako přečin podvodu a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ vzkázala do redakce Listů kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)


banbad