Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Vandal v Kladně zcela zdemoloval sdílené elektrokolo

Čtvrtek, 21. Červen 2018 07:40

Až rok vězení hrozí v případě dopadení zatím neznámému vandalovi, který v Kladně zdemoloval jedno z nových sdílených elektrokol. Městu způsobil škodu za 50 tisíc korun.

Vandal v Kladně zcela zdemoloval sdílené elektrokolo (Foto: PČR)

Poničené kolo našla hlídka strážníků v pátek 15. června odpoledne v ulici Františka Oplta ve Švermově. Zatím neznámý pachatel v blíže neurčené době bicykl zdemoloval natolik, že je nepoužitelný.

„Aby se podařilo výtečníka zjistit a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí nálezu elektrokola v Kladně Švermově podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – venkov, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 561. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Kladenských listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Sdílená elektrokola jsou v Kladně v provozu sotva měsíc, přesto už policisty několikrát zaměstnala. Minulý týden řešili záhadu zmizelého bicyklu, který se netknutý našel v Kralupech nad Vltavou.

Autor: (jk)


banbad