Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Muž z Kladna ztratil při jízdě na motorce mobil, poctivý nálezce se nenašel

Středa, 20. Červen 2018 07:10

I zatajení nalezených věcí je trestné, zní od kladenské policie. Ta právě nyní prošetřuje ztrátu mobilního telefonu, kterou ohlásil minulý pátek dvaačtyřicetiletý muž.

Muž z Kladna ztratil při jízdě na motorce mobil, poctivý nálezce se nenašel (Ilustračníí foto: KL)

Ztrátu svého mobilu oznámil poškozený přímo na policejní služebnu. K té došlo, když jel na trase mezi ulicemi Slánskou, Dukelských hrdinů, Petra Bezruče a náměstím Starosty Pavla. Zde se majitel povšiml, že se na řídítkách motocyklu již nenachází malá taštička, ve které byl jeho aparát uložen.

„Ke ztrátě mobilního telefonu značky Honor 9 došlo v pátek odpoledne. V průběhu jen několika minut si nálezce taštičku i s obsahem neoprávněně přisvojil. Hodnota přístroje byla předběžně vyčíslena na částku 12.350 korun,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z přečinu zatajení věci, za což nepoctivému nálezci hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Autor: (red)


banbad