Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

V Otrubech u Slaného se bude v sobotu hrát pétanque

Úterý, 19. Červen 2018 06:30

Již pošestnácté pořádá spolek WOTRUBIA v místní městské části Slaný – Otruby tradiční Kulturně sportovní odpoledne. V sobotu 23. června bude na programu oblíbený turnaj v pétanque a doprovodný nohejbal. Večer bude patřit nejen oslavě pozvolna končícího školního roku, ale i taneční zábavě, o kterou se postará známá slánská skupina KRYSTAL. K dobré pohodě a tanci zahraje přibližně od 18 hodin až téměř do půlnoci.

V Otrubech u Slaného se bude v sobotu hrát pétanque

Zápis hráčů na XVI. ročník turnaje o ceny v pétanque začíná ve 13:00. Memoriál Ladislava Betky odstartuje ve 13:30 hodin. Pod vedením osvědčeného ředitele turnaje Svatopluka Drtiny a jeho pomocníků budou přihlášené dvojčlenné týmy rozděleny do tradičních kategorií junioři do 10 let (zápisné 25 Kč/hráč) a dospělí (zápisné 40 Kč/hráč).

Vloni hrálo na čtyřech hřištích celkem 16 týmů, rozdělených do kategorií juniorů (9 týmů) a dospělých (7 týmů). Mezi hráči nechyběly týmy z Otrub a Slaného, ale též posily z Kladna, Loun či Prahy a v neposlední řadě též dva hráči z Francie. Francouzská herní škola (ale i určitá umíněnost) bude k vidění i letos.

Přijďte se tedy předposlední červnovou sobotu pobavit do Otrub. Když se vydaří počasí, určitě nebudete litovat. Vyhrát může jen někdo, pobavit se ale můžete všichni.

Autor: Pavel Bartoníček


banbad