Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Mladá žena v podmíněném trestu kradla zvesela dál, teď jí hrozí až tři roky za mřížemi

Úterý, 19. Červen 2018 06:40

Dvaadvacetiletá žena z Kladenska dostala v únoru letošního roku podmínku. To ji však nebránilo, aby nekradla dál. Ke konci května k tomu dokonce využila nezletilého chlapce a mladistvou dívku.

Mladá žena v podmíněném trestu kradla zvesela dál, teď jí hrozí až tři roky za mřížemi (Ilustrační foto: KL)

„Podezřelá žena 27. května v odpoledních hodinách v prodejně s oblečením, po předchozí domluvě s dětmi ve věku patnácti a deseti let, zkoušela oblečení a obuv. Ve zkušebních kabinách odstranila ze zboží bezpečnostní čipy a uložila ho do přineseného batohu. Ten odnesl z prodejny nezletilý desetiletý chlapec, aniž by zboží kdokoliv uhradil. Nezletilá a mladistvá dívka společně s podezřelou si následně odcizené věci rozdělily. Škoda byla vyčíslena na 2.284 korun,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Žena se navíc tohoto trestného činu dopustila přes skutečnost, že byla v únoru 2018 odsouzena rozhodnutím Okresního soudu v Kladně k podmíněnému trestu odnětí svobody na čtyři měsíce se zkušební dobou do 11. října 2019.

Autor: (red)


banbad