Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Kam o víkendu? Zkuste Májovou veselici v Zákolanech

Čtvrtek, 17. Květen 2018 08:10

V sobotu 19. května bude v Zákolanech, Kovárech a Trněném Újezdě veselo, a to doslova. Desátý ročník Májové veselice nabídne dobrou hudbu, jídlo i pití.

Foto: Obec Zákolany

Hudební kulisu obstarají Grošáci. Zahrají od 13 hodin v Kovárech, od 14 v Trněném Újezdě  a konečně od 16:30 v Zákolanech.

Na zahradě restaurace U Libuše v Zákolaneh pak pokračuje od 18 do 24 hodin večerní zábava, na které zahraje Karyna. V plánu je i taneční vystoupení Buštěhradských Šťabajzen. Milovníky jídla jistě potěší grilované speciality, připravena je bohatá tombola.

Vstupné činí 100 korun, důchodci zaplatí pouze 50, děti do patnácti let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Nadcházející víkend bude na Kladensku co do programu opravdu pestrý. Krom Májové veselice se koná Kladenský pivní festival, ten trvá od pátku do neděle. Májové oslavy jsou na programu v sobotu v Řisutech, kde se koná průvod, na který večer navazuje taneční zábava.

V rámci oblíbené Družecké šlápoty čeká účastníky pěší tůra nebo jízda na kole či koloběžce, a to v sobotu od osmi hodin. Koho by přece jen průvody a veselice zmohly, může v neděli zavítat do Slaného na výstavu chovatelů.

Autor: (jk)