Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Hrad Červený Újezd zve na Den princezen a rytířů

Čtvrtek, 17. Květen 2018 07:30

Na počest královské svatby si na sobotu 19. května připravil hrad Červený Újezd oblíbenou dětskou akci Den princezen a rytířů. Můžete se těšit na program a diskotéku v zahradě, na nádvoří budou stánky s rozličným zbožím a restaurace připraví něco dobrého k snědku.

Hrad Červený Újezd zve na Den princezen a rytířů (Foto: Hrad Červený Újezd)

Akce začíná v 11 hodin. Celý den budou probíhat dětské aktivity se stanovišti v zahradách. Po absolvování všech úkolů dostane každé dítě malý dárek. Diskotéka je volně k dispozici také po celý den. Program končí v 16 hodin.

Vstupné do areálu se platí u brány, dospělí 150 korun, děti stovku. V ceně není zahrnut vstup do Muzea českého venkova. Do něj se bude chodit každou hodinu s průvodcem, v tento den mimořádně za poloviční vstupné 70 korun.

O krmení malých princezen a rytířů se postará tradičně restaurace Krčma, rychlé občerstvení před hradní branou a sladkosti zajistí Víkendové pečení ve stodole na nádvoří. Připraveny budou i balonky s cukrovou vatou.

Autor: (red)