Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Na D7 havarovaly dva osobáky a sanitka

Středa, 16. Květen 2018 11:39

Ve středu dopoledne došlo na dálnici D7 ve směru z Prahy ke Slanému k těžké dopravní nehodě dvou osobních automobilů a sanitky. Tři lidé jsou zraněni.

Na D7 havarovaly dva osobáky a sanitka (Foto: KL)

Na D7 havaroval nejprve osobní automobil. Jeho řidič vyjel mino komunikaci a při nehodě se zranil. Byla mu přivolána posádka rychlé záchranné služby. Do té ale zezadu narazil další řidič, který rovněž utrpěl fyzickou újmu.

„Na vozech jsme provedli protipožární opatření. Jedno z nich, které skončilo na boku, jsme museli nejprve stabilizovat. Pomocí motorové pily jsme odstranili stromy, abychom měli přístup k vytažení havarovaného vozu,“ uvedl pro Kladenské listy mluvčí hasičů Ladislav Holomčík.

„Mohu potvrdit dopravní nehodu na D7. Dvaačtyřicetiletý řidič mazdy vyjel zatím z nezjištěných příčin mimo komunikaci a zranil se. K němu byla přivolána rychlá záchranná služba. Do té následně naboural dvaadvacetiletý muž s vozem Honda. V sanitním voze po nárazu zůstala zraněná sestra,” vzkázala do redakce Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

„Lehce poraněnou posádku sanity jsme převezli do slánské nemocnice. Řidiče havarovaných vozů jsme transportovali se středně těžkými zraněními do pražské nemocnice v Motole,“ řekla mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová. 

Místo nehody bylo v jednom jízdním pruhu uzavřeno a tvořily se kolony. Co bylo přesnou příčinou střetu vozidel, je nyní v šetření dopravních policistů.

Autor: (red)