Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Zloděj v Brandýsku odcizil průmyslovou kameru a potom vybílil zahradní domek

Neděle, 13. Květen 2018 11:00

Škodu za několik desítek tisíc korun napáchal v Brandýsku pro policisty zatím neznámý nenechavec. Aby po sobě zametl stopy, ukradl pro jistotu i průmyslovou kameru, která hlídala soukromý pozemek.

Zloděj v Brandýsku odcizil průmyslovou kameru a potom vybílil zahradní domek (Ilustrační foto: KL)

K činu došlo v Brandýsku na Kladensku v ulici Jasanová. Z pondělí 7. na úterý 8. května tam vychytralý lupič napáchal škodu za bezmála padesát tisícovek. Policisté případ prošetřují jako přečin porušování domovní svobody a přečin krádeže. Pachateli za jeho jednání nyní hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Vloupal se do zahradního domku, který je na pozemku rodinného domu oznamovatele. Z něj odcizil pánské a dámské horské kolo a dětské jízdní kolo. Dále si nelegálně přivlastnil kotoučovou pilu, úhlovou brusku, hoblík, přímočarou pilu a průmyslovou kameru, která snímala prostor tohoto objektu. Škoda byla vyčíslena na 42.800 korun.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítají policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-Kročehlavy, nebo kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 576. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje čtenářům Kladenských listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)