Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Slánští policisté pátrají po vykrádači aut, pomůžete jim?

Neděle, 13. Květen 2018 09:00

O tom, že auto není trezor, se přesvědčil čtyřiatřicetiletý muž ze Slaného. Nechal si přes noc v zaparkovaném automobilu rybářské vybavení a doklady. Do rána vše zmizelo. O pachatele se teď zajímá policie.

Slánští policisté pátrají po vykrádači aut, pomůžete jim? (Ilustrační foto: KL)

„Aby se podařilo pachatele zjistit a následně dopadnout, přivítají policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které povedou k odhalení totožnosti zloděje, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Slaný, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 811. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Čtyřiatřicetiletý muž ze Slaného vloupání do vozu nahlásil policistům ve čtvrtek 10. května. Zároveň jim sdělil, že svůj citroën zaparkoval den předtím v osm hodin večer v Lidické ulici.

„Zatím nezjištěný pachatel z vozidla odcizil malý technický průkaz, potvrzení o pojištění automobilu a rybářské vybavení včetně prutu. Škoda na odcizených věcech byla vyčíslena na 1.800 korun,“ sdělila mluvčí Nováková.

Skutek je šetřen jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Autor: (red)