Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Odstavené vlaky v kladenském depu působí na sprejery jako magnet

Sobota, 12. Květen 2018 11:00

Už potřetí během několika týdnů řeší kladenští policisté případ vandalismu v železničním depu u nádraží v ulici Milady Horákové. Neznámý pachatel tam tentokrát způsobil skoro dvacetitisícovou škodu.

Odstavené vlaky v kladenském depu působí na sprejery jako magnet (Ilustrační foto: KL)

Umělec zanechal svůj odkaz na dvou vagonech v úterý 8. května mezi půl jednou a půl druhou hodinou ranní. Malůvka je celkem čtyři metry široká, na výšku dosahuje do úrovně oken vagonů. České dráhy škodu vyčíslily na 19 520 korun. Sprejerovi za poškození cizí věci hrozí až rok za mřížemi.

„Aby se podařilo vandala vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí železničního depa v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – Kročehlavy nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 567. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala přes Listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)