Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Policisté hledají řidiče, který se na konci dubna v Kladně srazil s cyklistou

Čtvrtek, 10. Květen 2018 07:30

Policisté otevřeli případ dopravní nehody, která se odehrála ve čtvrtek 26. dubna v půl šesté ráno na křižovatce ulic Pražská a Pařížská. Řidič osobního automobilu toho dne vyjížděl z vedlejší komunikace a nedal přednost cyklistovi jedoucímu po hlavní.

Ilustrační foto: KL

Pětapadesátiletý cyklista nestačil zareagovat a s automobilem se srazil. Řidič po kolizi vystoupil z vozidla a chtěl cyklistovi poskytnout první pomoc. Ten však s díky odmítl a oba aktéři se vydali zpět do silničního provozu.

Nehodu zpětně nahlásil kolemjdoucí svědek. Cyklistu se policistům podařilo vypátrat a vyslechnout, nyní by potřebovali najít i řidiče Škody Felicia vínové barvy.

„Žádáme proto řidiče výše uvedeného vozidla, aby se dostavil na Policii ČR Územní odbor Kladno osobně nebo kontaktoval vyšetřovatele dopravní nehody na telefonním čísle 974 873 426 a pomohl tak objasnit průběh a příčinu této srážky. Také by vyšetřující policista uvítal svědectví dalších osob, které byly na místě srážky,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)