Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Zhrzený milenec měl na farmářských trzích v Kladně napadnout svého soka

Čtvrtek, 10. Květen 2018 07:50

Kladenští policisté prošetřují incident, který se odehrál v pátek 27. dubna před polednem na náměstí Starosty Pavla. Dvaatřicetiletý muž tam podle oznámení napadl současného druha své bývalé přítelkyně. Zatím není zcela zřejmé, jak k napadení došlo. Policie proto hledá svědky.

Zhrzený milenec měl na farmářských trzích v Kladně napadnout svého soka (Ilustrační foto: KL)

Vyšetřovatelé mají sice k dispozici kamerové záznamy, ale z těch bohužel není zcela patrné, jakým způsobem se napadení odehrálo. Zatím se tak opírají hlavně o výpověď poškozeného. Žádají proto případné svědky události, aby pomohli objasnit průběh incidentu. Jelikož se tou dobou na náměstí konaly farmářské trhy, dá se předpokládat, že roztržku muselo vidět mnoho lidí.

„Jakékoliv informace, které by pomohly policistům objasnit tento skutek, mohou svědci sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno – město, nám. Edvarda Beneše, nebo kontaktovat vyšetřovatelku případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)