Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Čtrnáctá Noc válečníků je již za dveřmi, opět s mezinárodní účastí

Středa, 9. Květen 2018 07:10

Uplynulo půl roku je tady další Noc válečníků, která má pořadové číslo 14. Divákům nabídne ochutnávku něčeho, co tu ještě nebylo, jako obvykle za mezinárodní účasti.

Čtrnáctá Noc válečníků je již za dveřmi, opět s mezinárodní účastí (Ilustrační foto: KL)

Hlavní organizátor gladiátorských zápasů mezi šestnácti provazy Pavel Hakim Majer slibuje, že na již v pořadí čtrnácté Noci válečníků si diváci přijdou opravdu na své. Dokázal dát dohromady perfektní startovní listinu. Své bojové umění předvede čtyřiadvacet fighterů ve dvanácti zápasech. Bojovat se bude v thaiboxu, K1, MMA i klasickém boxu. Divácky zajímavé budou určitě i dva titulové zápasy WKN.

„Pro dokreslení celkové atmosféry večera se mohou vyznavači tvrdých bojových sportů těšit na příběhová videa. Jelikož má Kladno výborné skupiny v aerobiku, tak se o doprovodný program postará jedna z nich, zrovna tak jako borci z free style karate. Celý galavečer bude již tradičně obohacen o ohnivé a laserové efekty,“ prozradil Kladenským listům bývalý mistr světa v thajském boxu Pavel Hakim Majer. „Pro letošní rok jsem si pro diváky připravil zápas zbrojnošů. Bude to opravdu akční podívaná,“ nastínil další divácky zajímavý prvek.

Jako host by se měl na Noci válečníků přijet podívat i Daniel Landa. Ovšem nejraději by Hakim na své bojové show uvítal současného primátora města Kladna Milana Volfa.

Autor: (red)