Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

VIDEO: By The Way si do Kladna odskočili z úspěšného turné

Středa, 25. Duben 2018 07:50

Slánské trio By The Way se na lineup čtvrtečního Majálesu zařadilo na poslední možnou chvíli. Nabídka vystoupit na oblíbené studentské akci mu přistála na stole pouhý den před samotnou událostí. Borci, kteří momentálně cestují po republice se Zakázaným ovocem, neváhali, naložili nádobí a dorazili.„Na kladenském Majálesu už jsme byli v minulosti dvakrát. Vždycky se tam rádi vracíme. Nakonec jako slánská kapela to na Kladno nemáme daleko, také tu máme spoustu přítel. O účasti na letošním ročníku jsme se dozvěděli doslova za pět dvanáct, jenom den před konáním akce,“ rozpovídal se bubeník Michal Pospíchal. Ten je spolu s baskytaristou Jakubem Jandou a kytaristou a zpěvákem Jaroslavem Grulichem v pořádném zápřahu.


Čtěte také: VIDEO: Kladenský Majáles sklidil ohromný úspěch, hvězdou večera se stal Pokáč


„Na tour jsme každý pátek a sobotu, občas i v neděli, se skupinami Zakázaný ovoce a Marathon. Během měsíce a půl jsme společně odehráli patnáct koncertů ve velkých klubech a kulturních domech. Každé takové vystoupení je jedinečné, a to hlavně díky lidem, kteří nám pomáhají plnit naše sny,“ popisuje Pospíchal.

„S oběma skupinami jsme si perfektně sedli a máme nespočet nezapomenutelných zážitků. Až stávající tour skončí, nerozloučíme se na dlouho. S Marathonama se letos v létě ještě určitě potkáme, na podzim pokračujeme další šňůrou se Zakázaným ovocem.“

Na jaká místa kluci v rámci podzimní tour zavítají zatím není jasné. „U nás v regionu se každopádně ukážeme v létě na různých městských akcích a festivalech. Veškeré potřebné informace vždy najdete na našem Facebooku a Instagramu,“ vzkazují.


Čtěte také: Představujeme By The Way, ambiciózní kapelu ze Slaného


Autor: (jk)