Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Stalo se na Kladensku: Vloupání v Dubí a opilí mladiství

Úterý, 24. Duben 2018 07:50

Kladenští policisté v pátek dvě hodiny po půlnoci vyjížděli do Dubí, kde sousedé zaslechli podivný hluk vycházející z jednoho z domů. Přivolaná hlídka na místě zadržela dva recidivisty. Strážníci se pro změnu potýkali s partičkou opilých mladistvých, kteří rušili noční klid.

Ilustrační foto: KL

Rodinný dům byl opakovaně vykraden

V pátek 20. dubna po druhé hodině ranní vyjížděli policisté do ulice Generála Eliáše v Dubí. V domě, který už byl v minulosti vykraden, zadrželi třiačtyřicetiletého recidivistu a jeho o pět let staršího kolegu. Za přečiny krádeže a porušování domovní svobody oběma zlodějům hrozí až tříleté vězení.

Mladiství popíjeli na dětském hřišti

V sobotu krátce po půlnoci vyjížděli strážníci na dětské hřiště, kde se zdržovalo šest mladých lidí. Popíjeli alkohol a svým chováním rušili klidný spánek obyvatel přilehlých domů. Skupinku tvořili mladiství od šestnácti do osmnácti let věku. Krom jednoho mladíka všem vyšla dechová zkouška na přítomnost alkoholu pozitivně.

„Hlídka telefonicky vyrozuměla rodiče mladistvých a ti si pro své děti přijeli na místo. Ke koupi a poskytnutí alkoholu se přiznali dva plnoletí mladíci. Tím se dopustili přestupku a jejich jednání bylo postoupeno k dalšímu šetření správnímu orgánu,“ uvedla pro Kladenské listy mluvčí strážníků Alena Purkytová.

Autor: (jk)