Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Zloděj v Kladně ukradl koncovku výfuku za 30 tisíc

Středa, 14. Březen 2018 07:10

V noci ze čtvrtka 8. na pátek 9. března se v ulici Jaroslava Seiferta zatím neznámý zloděj vloupal do zde parkujícího citroenu. Z kufru si odnesl luxusní koncovku výfuku od motocyklu.

Zloděj v Kladně ukradl koncovku výfuku za 30 tisíc (Foto: PČR)

Pětačtyřicetiletý oznamovatel upřesnil, že šlo o koncovku značky Termignoni Titan na motocykl Ducati 999R v hodnotě třiceti tisícovek. Ukradená součástka je na jiný typ motorky nepoužitelná. Zloději v případě dopadení hrozí až dvouleté vězení.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí zmíněného vozidla v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – venkov nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 571. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.Také veškeré poznatky o odcizené koncovce výfuku je možné předat policistům na zmiňovaném obvodním oddělení,“ uvedla pro Listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)