Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

V Praze už je zlodějka notoricky známá, tak se vydala krást do Kladna

Středa, 14. Březen 2018 07:30

Čtyřiatřicetiletá žena z Prahy o víkendu kradla v kladenském Albertu. Její pozornost si při pohybu mezi regály vysloužila láhev vodky, kterou si schovala do kabelky a pokusila se bez zaplacení odejít.

Ilustrační foto: KL

Měla ale smůlu. Už při manipulaci s alkoholem si jejího podezřelého chování všiml na kamerových záběrech zaměstnanec ochranky. Ženu sledoval a nakonec i odchytil poté, co prošla pokladní zónou bez zaplacení.

Přivolaní policisté zjistili, že čtyřiatřicetiletá žena z Prahy zdaleka nekrade poprvé. Ve své domovině je pro podobné přestupky už starou známou a nyní se uvedla i v Kladně. Svedla ji k tomu vodka za 155 korun. Láhev se po odbavení podezřelé recidivistky šťastně vrátila do obchodu a žena putovala na policejní služebnu.

„Policisté případ prošetřili jako přestupek proti majetku a tento skutek oznámili na Magistrát města Kladna k dalšímu vyřízení,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)