Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

FOTO: Do Slaného se sjelo 150 orientálních tanečnic

Středa, 14. Březen 2018 07:20

Městské centrum Grand ve Slaném hostilo druhý ročník soutěžně taneční přehlídky Orient Dance Slaný. Té se zúčastnilo 150 tanečnic různého věku.

Do Slaného se sjelo 150 orientálních tanečnic (Foto: Jitka Krňanská – KL)

Akci pořádal Klub Pavlač ve spolupráci s DDM Ostrov Slaný za podpory města Slaného. Tančilo se ve čtyřech kategoriích: formace, dua, sóla a skupiny. V těch svá těla postupně rozpohybovalo 150 přihlášených. Pětičlenná porota, většinou složená z profesionálek v oboru, dohlížela na technické zvládnutí prvků, choreografii, výběr hudby a v případě dua a skupiny rovněž na souhru tanečnic.

Nejlepší tři soutěžící každé kategorie obdržely trofeje, medaile a diplomy. Vítězka mezi sólo dospělými se navíc stala tváří dalšího ročníku. 

Po skončení souboje dívek, žen a dam čekal na všechny ještě seminář s tanečnicí Jannah. Ta jim například prozradila, jak pracovat s vlastní energií a výrazem. Poradila také, na co si dát pozor při choreografii a jak je možné improvizovat.


Autor: (red)