Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

FOTO: V Kladně havarovali popeláři, škoda je 610 tisíc

Středa, 7. Březen 2018 12:54

Ve středu ráno došlo v Kladně ke srážce malého nákladního vozu na převoz odpadu s osobním automobilem Škoda Octavia. Popelářská technika skončila převržená na boku, octavia ve škarpě.

Foto: Kamil Záhradník

Nehodu zřejmě zavinil čtyřiačtyřicetiletý řidič od popelářů. Údajně jel vysokou rychlostí ulicí Pod Zámkem za šestačtyřicetiletou ženou, která řídila škodovku. Ta chtěla odbočit vlevo a zpomalila. Rozjeté popelářské auto ve snaze zabránit zadní kolizi vybočilo do protisměru. Ovšem jeho řidiči manévr nevyšel podle představ. Bočně se s octavií střetl, naboural do svodidel a s vozem se převrhl na bok. Po nárazu řidička Škody Octavia ještě několik metrů krotila na kluzké vozovce svůj automobil, ale také havarovala. Její vůz skončil ve škarpě.

Na místo byla přivolána rychlá záchranná služba, která oba účastníky dopravní nehody na místě ošetřila.

„U řidičů provedli policisté dechovou zkoušku – s negativním výsledkem. Škoda byla odhadnuta na 610 tisíc korun,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.


Autor: (red)