Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Zloději ve Slaném vykradli stavební buňku u čerpací stanice

Středa, 7. Březen 2018 07:40

V noci ze soboty 3. na neděli 4. března se zatím neznámí pachatelé vloupali do stavební buňky, která je na staveništi u benzínky v ulici Dukelských hrdinů. Odnesli si nářadí za celkem 52 tisíc korun.

Zloději ve Slaném vykradli stavební buňku u čerpací stanice (Foto: KL)

Policisté případ prošetřují jako přečin krádeže a pachateli hrozí v případě dopadení až dvouleté vězení.

Krádež se o víkendu odehrála u benzinové pumpy, kde buňka stojí. Zázemí v ní mají řemeslníci, kteří zde staví myčku automobilů. Člen obsluhy přilehlé čerpací stanice v rozhovoru s redaktorem Kladenských listů připustil, že se obává i loupežného přepadení.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené stavební buňky v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Slaný nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 811. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala přes Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)