Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Kladenský Central oslaví již třetí narozeniny

Úterý, 6. Březen 2018 07:40

V neděli 25. března si kladenský obchodní dům v plné parádě připomene své již třetí narozeniny. Odpoledne bude moderovat Martin Zounar a těšit se můžete na oblíbeného herce a zpěváka Milana Peroutku. 

Foto: KL

V neděli 25. března od 14 do 16 hodin vypukne v Central Kladno velká narozeninová oslava. Jsou to již tři roky, kdy se poprvé otevřely veřejnosti dveře tohoto nákupního centra. Proto si obchodní dům pro své návštěvníky připravil odpoledne plné zábavy, kterým vás provedou moderátoři Martin Zounar a Marcela Škábová.

Hlavní dárek? Čeká na vás víkend plný slev, ale to samozřejmě není zdaleka vše. Dále se můžete těšit na vystoupení herce a zpěváka Milana Peroutky, bubenickou show Tokhi & The Groove Army a vzdušnou akrobacii v podání Arte Levite. Chybět pochopitelně nesmí ani narozeninový dort.

Na děti čekají kreativní dílničky a tolik oblíbené malování na obličej.


Oblíbené obchodně společenské centrum Central Kladno, které na ploše více než 26 000 metrů čtverečních hostí přes 100 obchodů domácích i zahraničních značek, právě slaví 3. narozeniny od svého založení. O popularitě tohoto centra, které místním slouží nejen k nakupování, ale i k zábavě a společenskému vyžití, svědčí fakt, že v prosinci loňského roku přivítalo svého 10 miliontého zákazníka.

Kromě nepřeberného množství nejrůznějších obchodů s módou, potravinami, sportovními potřebami, květinářstvím, fitness studiem nebo množstvím restaurací se Central Kladno může pyšnit také rozsáhlým pohyblivým modelem pražského Hlavního nádraží sestaveným z kostiček LEGO®, kvůli kterému se sem sjíždějí i přespolní návštěvníci.

Po svém dokončení v roce 2015 se Central Kladno umístilo v kategorii Obchodní centra na prvním místě soutěže „Best of Realty – Nejlepší z Realit“ a získalo tak jednu z nejvýznamnějších cen, které se u nás v odvětví developmentu předávají.


Autor: (red)