Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Kladenská policie žádá o pomoc v pátrání po kradeném vozidle

Úterý, 6. Březen 2018 07:50

Z volně přístupného dvora rodinného domu ve Stehelčevsi v noci z 2. na 3. března zmizelo bílé osobní auto Opel Vivaro poznávací značky 2SC 2960. Zloděj si v poklidu dokráčel do odemčeného domu pro klíčky a s vozem zmizel neznámo kam.

Kladenská policie žádá o pomoc v pátrání po kradeném vozidle (Ilustrační foto: KL)

Po vozidle je vyhlášeno celostátní pátrání a případ je v šetření jako přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody. Pachateli hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let. Majiteli vznikla krádeží škoda za 195 tisíc korun.

„Aby se podařilo vypátrat pachatele, přivítal by vyšetřovatel případu informace od případných svědků. Jakékoliv indicie, které by vedly k odhalení podezřelé osoby, která se pohybovala během výše uvedené noci v obci Stehelčeves v ulici Hlavní, přivítají policisté na Obvodním oddělení Kladno – venkov osobně nebo na telefonním čísle 974 873 571. Samozřejmě je možné využít bezplatnou linku 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Michaela Nováková. Informace o odcizeném automobilu můžete policistům sdělit na kterékoliv služebně nebo na bezplatné lince 158.

Autor: (jk)