Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Kladeňák ukradl atrapu žvýkacího tabáku, dostal za to dva tisíce pokutu

Sobota, 24. Únor 2018 09:00

Pětadvacetiletý muž z Kladna „sebral odvahu“ a rozhodl se, že si přilepší krádeží žvýkacího tabáku. To ale netušil, že si neporávněně přivlastnil pouze vystavenou atrapu zboží. Pokuta v podobě dvou tisícovek za to jistě nestála.

Kladeňák ukradl atrapu žvýkacího tabáku, dostal za to dva tisíce pokutu (Foto: MP Kladno)

V polovině týdne přijali kladenští strážníci oznámení o krádeži v supermarketu. Na místo okamžitě vyjela jedna motorizovaná hlídka. Ta zjistila, že mladík odcizil v tabáku stojan s vystaveným žvýkacím tabákem. Jaké bylo překvapení nenechavce, když se ukázalo, že si hrál s ochrankou obchodu na honěnou zbytečně. Ukradl totiž pouze atrapu.

„Hlídka vyzvala muže k prokázání totožnosti, ten však neměl u sebe žádné doklady. Proto byl převezen na služebnu Policie České republiky, kde bylo zjištěno, že se jedná o pětadvacetiletého muže z Kladna. Strážníci vyřešili přestupek mladíka příkazem na místě ve výši dva tisíce korun,“ uvedla pro Kladenské listy mluvčí městské policie Alena Purkytová.

Autor: (red)