Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Dvacetiletý šílenec za volantem u Lotouše dvojnásobně překročil povolenou rychlost

Čtvrtek, 22. Únor 2018 07:10

Český Schumacher v úterý 20. února večer uháněl ze Slaného na Louny rychlostí 179 kilometrů za hodinu v úseku, kde je přípustná maximálně poloviční rychlost. Na plné čáře navíc předjížděl „pomalá“ vozidla. K jeho smůle v jednom seděli policisté.

Mladý šofér v nablýskané audi pospíchal po silnici první třídy ze Slaného směrem na Lotouš krátce před půl devátou hodinou večerní. Se svislým ani vodorovným dopravním značením si nedělal hlavu. Starosti si ostatně nedělal vůbec s ničím, lidský život pro něj nemá hodnotu. V úseku, kde se již v minulosti odehrálo několik smrtelných nehod, chladnokrevně předjížděl celou kolonu vozidel, v níž jeli také dopravní policisté. Ti se nestačili divit, když se kolem nich mladík prohnal skoro sto osmdesátikilometrovou rychlostí.

„Dopravní policisté podezřelé vozidlo zastavili a řidič byl vyzván k předložení dokladů potřebných pro řízení motorového vozidla. Řidičem vozidla byl dvacetiletý mladý muž, kterému byly policejní hlídkou sděleny závažné přestupky v dopravě, které byly postoupeny k projednání správnímu orgánu Městského úřadu ve Slaném,“ řekla Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)