Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Kladenský Labyrint představuje letní tábor: ITÁLIE – MARE PINETA

Čtvrtek, 22. Únor 2018 07:20

Na letní sezónu pro vás Labyrint připravil tábor zahraniční a současně velmi odpočinkový. Děti pojedou do Itálie už potřetí. Bude to do kempu Mare Pineta v oblasti Emilia Romagna u Jaderského moře. 

Kladenský Labyrint představuje letní tábor: ITÁLIE – MARE PINETA (Foto: Archiv Labyrintu)

Bydlení je zajištěno v bungalovech po šesti účastnících. Celodenní program je přizpůsoben věku dětí a samozřejmě nechybí ani celotáborová hra, týmové či vodní hry. Samozřejmostí bude hodně koupání, ať už v moři nebo bazénech, které jsou přímo v prostorách kempu. Sportovní hřiště pro míčové hry se nacházejí hned u moře. Připraveny jsou i večerní programy. Děti pojedou také na kratší výlety na pronajatých jízdních kolech.

V plánu jsou ovšem i delší výlety velkým osobním autem, případně autobusem, jejich cíle budou organizátoři vybírat podle zájmu účastníků. Na výběr toho bude hodně, například aquapark, zábavní park Mirabilandia, Benátky a San Marino.

Pokud si chcete v termínu od 13. do 22. července užít pohodových a současně aktivních deset dní u moře, vyberte si právě tento tábor. Přihlášky na něj naleznete ZDE:


Autor: Kateřina Vágnerová