Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Nejmladší atletické naděje Kladna bez titulu

Pondělí, 12. Únor 2018 07:50

Mladí atleti A. C. Tepo Kladno startovali v Praze hned na dvou frontách. V hale ve Stromovce se konalo republikové mistrovství juniorské, dorostenecké a žákovské kategorie v chůzi, kde dosáhl nejlepšího umístění Kryštof Alexa. Ve druhé, strahovské hale se zase uskutečnil přebor Středočeského kraje mladšího žactva. Zde nejmladší Kladeňáci nevybojovali žádný titul. Nejlépe se umístila vrhačka Caroline Formánková.

(Ilustrační foto: KL)

Na republikovém šampionátu startovali tři chodci Tepo. Prvním rokem dorostenec Andrej Snovak skončil v závodě na 5000 m na šesté pozici časem 30:24,66 min. Mezi žáky byl na 3000m trati Kryštof Alexa pátý výkonem 19:14,25 min a ve stejné věkové kategorii i distanci se umístila Dominika Vaňková na dvanácté příčce, když dosáhla času 20:44,26 min.

K titulu přeborníka Středočeského kraje měla nejblíže Caroline Formánková, která ve vrhu koulí skončila druhá výkonem 10,59 metru. Na stupních vítězů, konkrétně na třetí příčce se umístili na sprintérské 60m trati Petr Hudeček časem 8,29 sekundy a Tereza Pavelková, když dosáhla výkonu 8,70 s.

Autor: (rc)