Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO 3. otevřené mistrovství ČR Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Stalo se na Kladensku: Dopadený zloděj telefonu či pokus o vloupání

Pondělí, 12. Únor 2018 07:10

Vzpomínáte si vyfoceného zloděje, který si v obchodním domě v Kladně přivlastnil zapomenutý telefon? Policisté už ho dopadli. Za zatajení nálezu mu teď hrozí vězení. Telefon se vrátil do rukou právoplatného majitele. Co dalšího se stalo na Kladensku?

Ilustrační foto: KL

Pokus o vloupání v Kladně

Ve čtvrtek 8. února telefonicky kontaktoval policii padesátiletý muž z Kladna. Oznámil, že se v předchozí noci do dvou sklepních kójí v ulici Vojtěcha Lanny pokusil vloupat neznámý zloděj. Nezjištěným předmětem poškodil obě petlice zámků a poté rozlomil tři cylindrické vložky zámků u dveří vedoucích do sklepních prostorů. Celkem napáchal škodu za necelých 1400 korun, s sebou si ale nic neodnesl.

Ukradená světla v Buštěhradě

V době od odpoledních hodin středy 7. února do ranních hodin následujícího dne se do výrobní haly společnosti sídlící v Lidické ulici v Buštěhradu vloupal neznámý zloděj. Odcizil odtamtud 25 kusů osvětlovacích svítidel, devět nouzových svítidel a tři úniková svítidla. Škoda se vyšplhala na skoro 60 tisíc korun.

Autor: (jk)