Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Deviant si v lese u Lapáku “hrál na honěnou”

Středa, 10. Leden 2018 07:50

Při procházce lesem nedaleko Sletiště se k pětatřicetileté ženě připojil nechtěný společník. Neoslovil ji, nedotýkal se jí. Vlastně by na něm nebylo nic špatného, kdyby neměl stažené kalhoty a zcela nepokrytě se neukájel.

Deviant si v lese u Lapáku “hrál na honěnou” (Ilustrační foto: KL)

Žena procházela lesní cestou směrem k Velké Dobré v sobotu 6. ledna okolo čtvrté odpolední. Cestou se k ní přidal neznámý muž. Měl stažené kalhoty a s přirozením v ruce ji sledoval až do doby, než vytáhla telefon a zavolala policii. V tu chvíli se otočil a odešel pěšinou směrem zpátky ke Sletišti.

Přivolané hlídky propátraly celý lesopark, avšak bez úspěchu. Podezřelého muže nenašli. Podle popisu šlo přibližně o padesátníka. Vysoký byl zhruba 180 centimetrů a byl průměrné postavy. Na nohou měl (v jisté chvíli spíše neměl) tmavě modré džíny a byl oblečen do zelenočerné péřové bundy s kapucí.

„Aby se podařilo výtržníka vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté poznatky od případných svědků. Žádáme proto občany, kteří se v sobotu 6. ledna 2018 odpoledních hodinách pohybovali v lesoparku Lapák, nebo v okolním lese a přišli do kontaktu s osobou, jejíž popis je uveden výše, aby tuto skutečnost nahlásili osobně na Obvodní oddělení Kladno – město nebo kontaktovali vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

V případě dopadení hrozí onanistovi za přečin výtržnictví až dvouleté vězení.

Autor: (jk)