Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Ve Středočeské vědecké knihovně se dozvíte o bezpečnosti na sociálních sítích

Čtvrtek, 4. ledna 2018 07:15

Jen málokdo v současné době nekomunikuje na sociálních sítích. O tom, jaké z jejich užívání plynou nástrahy a nebezpečí, bude 11. ledna od 17:30 hodin vyprávět známý internetový publicista Daniel Dočekal.

Ve Středočeské vědecké knihovně se dozvíte o bezpečnosti na sociálních sítích

Daniel Dočekal je zakladatelem internetového magazínu Svět namodro, jedním z vlastníků agentury M.I.A. později koupené Českým Telecomem. V Českém Telecomu posléze zůstal a vytvořil portál Quick.cz. Vymyslel kolektivní weblog Prostý občasník originálního humoru (Pooh.cz).

Od prosince 2006 se věnoval projektu DigiWeb.cz a později působil jako šéfredaktor iHNed.cz a jako konzultant několik let pracoval například pro Proximity Prague, Microsoft ČR či pro Ringier ČR, kde se pokoušel o rozjezd Gutenberg.cz, e-knižního obchodu a portálu. V současnosti působí jako šéf pro strategie a obsah v Tiscali Media, a.s., provozovateli portálu Tiscali.cz a řady dalších webů.

Většinu současných aktivit věnuje sociálním sítím, webdesignu, tvorbě obsahu, novým médiím, reklamě a internetovému marketingu. Provozuje už několik let weby www.bookz.cz, www.feedit.cz a www.justit.cz.

V posledních letech jako konzultant radí a pomáhá řadě firem s marketingem, obsahem, sociálními sítěmi či komunikací. Školí, píše, vysvětluje a postupně rozšiřuje aktivity o další weby v roce 2015 například o @365tipů, #PRTIPY a rychlofky.

Autor: Jitka Hrušková