Podzimní koncerty Central Kladno Kali & Peter Pann Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Panochovo kvarteto Pettersson
  • SBF
  • SAMK
  • PODZIMNÍ KONCERTY

Zloděj v Kladně požádal kolemjdoucího o cigaretu, pak mu sebral peněženku

Pondělí, 13. Listopad 2017 07:00

Dobrá vůle stála muže z Kladna více než šest tisíc korun. Chtěl vyhovět kolemjdoucímu, který ho požádal o cigaretu. Když ale v kapse hledal krabičku, přestala žadonícího muže cigareta zajímat. Místo toho ochotnému dárci vytrhl z ruky peněženku a vzal nohy na ramena. 

Zloděj v Kladně požádal kolemjdoucího o cigaretu, pak mu sebral peněženku (Ilustrační foto: KL)

Krátce po druhé hodině ve čtvrtek 9. listopadu oslovil neznámý muž v Kladně na třídě ČSA devětatřicetiletého kolemjdoucího. Žádal po něm cigaretu. Ochotný protějšek mu vyhověl a sáhl do kapsy pro krabičku, se kterou vytáhl i peněženku. Než se stačil rozkoukat, vychytralý zlodějíček mu peněženku z ruky vyrval a utekl směrem do Průchovy ulice. Odnesl si s sebou finanční hotovost, ale i osobní doklady důvěřivého chlapíka, kterému vznikla škoda za 6 200 korun.

„Policisté nyní pátrají po pachateli, který je za tento skutek podezřelý z trestného činu krádeže. Za to mu hrozí maximální trest odnětí svobody na dva roky,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad