ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

Vítězem programu Tesco – Pomáháme s Vámi se stal spolek Canisterapie Kladno

Středa, 26. srpna 2015 00:03

Cílem programu Pomáháme s Vámi, který zaštiťuje obchodní řetězec TESCO, je poukázat na neziskové organizace, které dlouhodobě vykonávají svoji činnost v daném regionu. Zákazníci kladenského hypermarketu rozhodli, že vítězem se stal spolek Canisterapie Kladno a získal tak finanční příspěvek ve výši 50 tisíc korun.

Vítězem programu Tesco – Pomáháme s Vámi se stal spolek Canisterapie Kladno (Foto: KL)

Pro Kladno byly vybrány tři projekty, pro které zákazníci hlasovali. Celkem odevzdali 2837 žetonů. Společné hlasování našich zákazníků a našich kolegů je důležitým sdělením toho, jakou oblast a organizací máme podpořit. Naší snahou v průběhu celého programu je napomoci ke zviditelnění všech zapojených organizací a to i těch, co se umístily na druhém nebo třetím místě, co do počtu hlasů, ale jejich práce je neméně důležitá,“ prozradila ředitelka kladenského hypermarketu TESCO Lucie Kosová.

Na to, jak budou získané peníze využity, jsme se zeptali manažerky Canisterapie Kladno Hanky Trachtové a 1. místopředsedkyně Gabriely Krejzové: „Peníze budou použity především pro nové canisterapeutické týmy, konkrétně na potřebné vybavení jako jsou vesty, vodítka, obojky, postroje pro pejsky a didaktické předměty.

V současné době má spolek Canisterapie Kladno 26 členů, z nichž každý má svého pejska, někdo dokonce dva. Svoji práci dělají dobrovolně a pomáhají především dětem a starším spoluobčanům.

Budeme rádi, když nás lidé podpoří na akcích, které máme uvedeny na svých webových stránkách www.canisterapiekladno.cz nebo na Facebooku. V nejbližší době to budou Dny města Kladna a Mariánská pouť v Kamenných Žehrovicích,“ vzkazují Hanka Trachtová a Gabriela Krejzová všem svým příznivcům.

Autor: Mediální agentura Kladno