Mikuláš v Centralu Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Na první výhru musí fotbalisté SK ještě počkat

Pondělí, 20. Srpen 2012 00:07

Marná byla snaha kladenských fotbalistů vybojovat první vítězství v novém ročníku třetí ligy. Na hřišti Roudnice nad Labem dnes prohráli 0:2. Kdo zápas viděl, viděl také výkon všech tří rozhodčí. Vyhrát proti „dvanácti“ se dnes fotbalistům SK nepodařilo…

Ilustrační foto: KL

Kladenští nastoupili posilou z pražských Bohemians, klubu, kterému dělají od letošního léta farmu. Pavol Orolín ve druhém poločase vstřelil branku, ovšem neuznanou. Kdyby hlavní sudí trval na svém a nenechal se zviklat pomezním, hosté by srovnali skóre… Rozhodčí přehlédli, mimo jiné, také skopnutí Švambery ve vápně domácích.

Kladenští se kromě Orolína k šancím příliš nedostávali, gólmana domácích vystrašila snad jen dalekonosná střela Švambery. Roudničtí ohrozili branku soupeře častěji a možná i po zásluze vyhráli.

„Dneska bychom bodovali snad jenom v případě, že bychom dali dva tři góly z půlky hřiště. Jakmile jsme se dostali na dostřel j roudnické bráně, rozhodčí nás zastavil. Dokonce i náš regulérní gól nejdřív uznal, ale pak se nevěřícně podíval směrem k pomeznímu a odpískal ofsajd. Tři body musíme vyválčit v sobotu doma,“ komentoval utkání Jan Švambera.

SK Kladno: Hůla – Samek, Čurda, Vavřina, Švambera, Růžička (Zahálka), Procházka, Rouček (Novotný), Rada, Lohoyda, Orolín.

.

Autor: Jan Murárik

.