Mikuláš v Centralu Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Soutěžíme o lístky na Travesti show Screamers

Středa, 14. Březen 2012 00:06

Jedna z nejúspěšnějších travesti skupin po necelém roce opět zavítá do Kladna a Slaného. Screamers tentokrát vystoupí se svou narozeninovou show nazvanou 15 let v dámských šatech. Čtenáři Kladenských listů mohou soutěžit o volné vstupenky na představení do Kladna a Slaného.

Kladenské listy vyhlašují soutěž o volné vstupenky na vystoupení, které se uskuteční 19. března od 19 hodin v kině Hutník v Kladně a 27. března od 19.30 hodin v Městském divadle Slaný. Ti, kdo nebudou mít štěstí v soutěži, si mohou vstupenky zajistit v předprodeji v informačním centru města Kladna nebo v pokladně městského kina Slaný (312522608). Pro účast v soutěži stačí odpovědět na jednoduchou otázku.


V naší otázce se ptáme:

Jak se jmenuje show kterou Screamers představí divákům ?

Správnou odpověď naleznete i na našich stránkách a to ZDE


Použijte níže umístěný formulář, uveďte svůj e-mail a do políčka „vzkaz“ napište odpověď. Pro jednodušší komunikaci v případě výhry uveďte své jméno a telefonický kontakt. Uzávěrka soutěže je ve čtvrtek 15. března o půlnoci. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, který získá volné vstupenky na narozeninovou show nazvanou 15 let v dámských šatech.Držíme palce, Vaše Kladenské listy

.