Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Muž z Kladna byl okraden v pražském metru, policie zveřejnila fotku pachatele

Sobota, 8. Prosinec 2018 09:00

Kladenští policisté se v současné době zabývají případem odcizené peněženky v pražském metru. Krádež policii nahlásil dvaašedesátiletý muž 29. října. Díky záznamu bezpečnostní kamery u bankomatu, ze kterého se pachatel pokoušel ukradenou kartou vybrat hotovost, je známa podoba zloděje. Poznáte ho?

Muž z Kladna byl okraden v pražském metru, policie zveřejnila fotku pachatele (Foto: PČR)

Senior z Kladna cestoval 27. října metrem po Praze a v časovém rozmezí od 18 do 19:30 mu v podzemce byla ukradena peněženka z příruční tašky. Zloděj si tak přišel na nemalou částku, v peněžence měl poškozený nejen platební kartu, ale především hotovost ve výši téměř deseti tisíc korun, a to i v cizí měně. Pachatel se ještě tentýž den ve večerních hodinách celkem pětkrát pokusil o výběr z bankomatu v obchodním domě v Praze 8, v Karolinské ulici. Naštěstí ale neznal ani neuhodl správnou číselnou kombinaci PIN kódu, a výběr hotovosti se mu tak nezdařil. Při těchto pokusech byl pořízen kamerový záznam a policie nyní disponuje podobiznou pachatele.

 „Kladenští policisté vyzývají občany, kteří by mohli poznat podezřelého muže na kamerovém záznamu, aby poskytli informace na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu a svými poznatky dopomohli při dopadení podezřeného pachatele,“ vzkazuje mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Muž z Kladna byl okraden v pražském metru, policie zveřejnila fotku pachatele (Foto: PČR)

Autor: (kh)


banbad