Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

FOTO: Ve středu se po kladenské nemocnici procházeli čerti, andělé a Mikuláš

Pátek, 7. Prosinec 2018 07:30

Ve středu bylo možné na chodbách nemocnice potkat netradiční návštěvu. Nejen za dětmi tam zavítali Mikuláš, anděl a čert. Jejich návštěva tak pomohla pacientům alespoň na chvíli zapomenout na starosti spojené s hospitalizací. 

Ve středu se po kladenské nemocnici procházeli čerti, andělé a Mikuláš (Foto: Hana Senohrábková)

Hospitalizace není žádná příjemná věc a ještě k tomu v předvánočním čase. Proto se vedení kladenské nemocnice snaží pacientům tyto chvíle zpříjemnit, jak jen to jde. Z tohoto důvodu se i letos vydal Mikuláš se svou družinou potěšit pacienty a pokusit se je příjemně rozptýlit nebo připomenout nastávající adventní čas. Jejich návštěva potěšila nejen děti, ale i přítomné rodiče a pacienty na dalších odděleních.

„Letos na sebe podobu Mikuláše vzal náměstek ředitele Marek Janka. Mikuláš a jeho družina navštívili všechna dětská oddělení v nemocnici, oddělení interny, ORL a nadílka nemohla chybět ani v Dětské skupině Rybička, kam chodí děti zaměstnanců. Za básničky, písničky nebo říkadla dostali všichni mikulášské balíčky plné ovoce a sladkostí,“ uvedla pro Kladenské listy mluvčí Oblastní nemocnice Kladno Hana Senohrábková.

Akce se letos opět velmi povedla a na interním oddělení ukáplo u starších pacientů i pár slziček radosti.


Autor: (red)


banbad