Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

V Kladně byl nalezen oběšenec, policie hledá jeho totožnost podle oblečení

Úterý, 4. Prosinec 2018 07:20

Oběšený muž byl nalezen ve svahu pod železniční tratí DLT vlečky Kladno-Dubí na vzrostlém stromu. Vzhledem k tomu, že tělo zemřelého bylo značně mumifikováno, hledají policisté jeho totožnost podle oblečení, které měl na sobě.

V Kladně byl nalezen oběšenec, policie hledá jeho totožnost podle oblečení (Foto: PČR)

Datum úmrtí je pravděpodobně duben až květen 2018, ale i dříve. Neměl u sebe žáné doklady ani jiné věci, do současné doby se nepodařilo zjistit jeho totožnost. Proto se nyní policisté obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při identifikaci oblečení.

Muž byl vysoký 180 centimetrů a byl ve věku čtyřiceti až pětačtyřiceti let. Měl hnědé krátké vlasy, čelní pleš, úplný chrup.

„Oběšený měl na sobě značkové oblečení, konkrétně červenou bundo-mikinu značky TIMEOUT s rozepínáním na bílý kovový zip, velikost „L“, na levé straně prsou výšivka hnědé barvy s bílým ornamentem a červeným nápisem TIMEOUT DENIM, SNC., DIVISION, 1992- číslice černé barvy. Šedobéžové tričko s krátkým rukávem a límečkem modré barvy s bílým pruhem uprostřed značky LA MARTINA. Rozepínání na dva bílé knoflíky, na pravé straně prsou a na levém rukávu nášivka číslice 3 bílé barvy s modrým ohraničením, ve spodní části nápis LA MARTINA. Na levé straně prsou výšivka žluté barvy, nápis do oblouku TRADICION DEL POLO ARGENTINO, pod nápisem vyobrazení dvou hráčů pola na koních v modré barvě. Na lemu trička našita cedulka s označením AUTHENTIC LS/42 – zjištěno, že tričko se prodává běžně za částku pěti tisíc korun. Plátěné kalhoty béžové nebo světle hnědé barvy s koženým opaskem, velikost kalhot W34, knoflík u poklopce značky BOTTOM 1982, na kalhotech vyšitá písmena OHPTR, látkové sportovní boty ADIDAS velikost osm, se žlutými reflexními proužky, bílou podrážkou, v nášlapu paty nápis LIESTRIKE EVA,“ popsala kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

V případě, že byste oblečení poznali, obraťte se na nejbližší policejní služebnu nebo využijte tísňové linky 158.


Autor: (red)


banbad