Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Kladenská nemocnice má třetí nejlepší tým porodnice

Středa, 14. Listopad 2018 07:10

Kolektiv kladenské porodnice opět dokázal, že jsou skvělý a profesionální tým. Svědčí o tom krásné třetí místo v soutěži o nejlepší tým porodnice 2018. Tu pořádala firma Happy Baby dodávající do nemocnic dárkové balíčky pro novorozence a jejich maminky.

Kladenská nemocnice má třetí nejlepší tým porodnice (Foto: Hana Senohrábková)

„Bylo pro mne velmi těžké do soutěže vybrat z celého kolektivu jen čtyřčlenný tým. Nakonec se děvčata domluvila sama a dokázala tím, že jsou nejen bezvadná parta, ale dělají svou práci s láskou a zapálením. O jejich skvělém přístupu k rodičkám vypovídá i stále stoupající počet porodů v naší porodnici. Ke každé nastávající mamince se snažíme přistupovat individuálně a poskytnout jí i jejímu doprovodu maximální pocit pohody a bezpečí,“ řekla k získanému ocenění Kateřina Jeništová, vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení kladenské nemocnice.

„O tom, že chceme o maminky pečovat v nejvyšší možné míře, svědčí i pořádání předporodních kurzů, cvičení pro těhulky a naše porodní asistentky často poskytují i osobní konzultace. Výsledkem snažení celého týmu jsou pak děkovné dopisy, spokojené maminky i tatínkové a hlavně zdravá miminka,“ dodala Kateřina Jeništová. 

(Foto: Hana Senohrábková)

Autor: Hana Senohrábková


banbad