Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Poznáte muže na fotografii? V Kladně spáchal loupežné přepadení

Středa, 7. Listopad 2018 07:20

„Problémový parchant, furt by si jen hrál, učit se mu nechtělo, už ve školce se rval,“ tak tato část písně od Daniela Landy by mohla vystihnout pachatele, který se neštítil v Kladně na třídě TGM nejprve fyzicky napadnout čtyřiatřicetiletého muže a následně na to ho i okrást. Teď ho mají ve svém hledáčku policisté a rádi by si s ním promluvili.

Poznáte muže na fotografii? V Kladně spáchal loupežné přepadení (Foto: PČR)

Kladenští kriminalisté šetří loupežné přepadení, ke kterému došlo v sobotu 6. října v časných ranních hodinách na třídě TGM. Čtyřiatřicetiletého muže tam napadl zatím neznámý pachatel a okradl ho o mobilní telefon, peněženku s osobními doklady, finanční hotovostí a platební kartou. Škoda byla vyčíslena na 17.150 korun.

To ovšem agresivnímu zloději zřejmě nestačilo. Usoudil, že lup je dobré využít úplně celý. Proto si šel udělat nákup do prodejny smíšeného zboží a k zaplacení použil ukradenou platební kartu. To se mu ale stalo osudným. Zachytila ho kamera a policisté dnes již vědí, jak pachatel vypadá. 

Čtěte také:

Halloween pokračuje v kladenském Centralu

„Žádáme občany, aby pomohli policistům identifikovat muže na fotografiích a podíleli se tak na objasnění případu. Jakékoliv informace, které by vedly k odhalení identity osoby, která byla zachycena na kamerovém záznamu, přivítají policisté na službě kriminální policie a vyšetřování Havířská ulice 632, Kladno. Tam mohou svědci poskytnout poznatky buď osobně, nebo mohou volat na telefonní číslo 974 873 423. Samozřejmě je možné využít bezplatnou linku 158. Děkujeme za spolupráci,“ uvedla kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

Poznáte muže na fotografii? V Kladně spáchal loupežné přepadení (Foto: PČR)

Autor: (red)


banbad