Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Tři zloději na ulici ve Slaném okradli mladíka, z kořisti se dlouho neradovali

Úterý, 6. Listopad 2018 07:20

Během několika hodin od přepadení policisté ve Slaném zadrželi tři zloděje, kteří okradli osmnáctiletého mladíka. Zastoupili mu cestu a dali mu na výběr. Buď jim dá peníze, nebo dostane na frak.

Tři zloději na ulici ve Slaném okradli mladíka, z kořisti se dlouho neradovali (Ilustrační foto: KL)

Incident se odehrál ve Vinařického ulici ve středu 31. října okolo půl dvanácté. Mladý muž nechtěl proti přesile riskovat násilí a pokusil se vyplatit stokorunou. V momentu, kdy pro ni sáhl, zmerčil jeden ze zlodějů v jeho peněžence ještě pětisetkorunovou bankovku, kterou si sám vytáhl a dal se na útěk následován svými dvěma kumpány.

Policisté na základě oznámení rozjeli pátrací akci a během několika hodin všechny tři zloděje zadrželi, vyslechli a umístili do cely.

Čtěte také:

Na co se můžete tento týden těšit v kladenském kině Hutník

„Dne 1. listopadu 2018 policisté zahájili trestní stíhání proti těmto třem pachatelům, kteří byli následně obviněni z trestného činu loupežné přepadení ve spolupachatelství. Dvacetiletý mladík z Kladenska a sedmadvacetiletý muž z okresu Louny byli dne 1. listopadu 2018 propuštěni a jsou prošetřováni na svobodě. Na čtyřiadvacetiletého muže z Kladenska, vzhledem k jeho rozsáhlé trestné minulosti, podali policisté na Okresní státní zastupitelství podnět na vzetí do vazby, což bylo akceptováno. Dne 3. listopadu 2018 byl obviněný eskortován do vazební věznice v Praze,“ informovala Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad