Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Kladenská Střední škola designu a řemesel připravila zájemcům dny otevřených dveří

Úterý, 6. Listopad 2018 07:10

Pokud vybíráte, jakou střední školu pro své dítě zvolit, pak by vám v rozhodování mohly pomoci dny otevřených dveří, které většina škol pro zájemce připravuje. Ani Střední škola designu a řemesel v Kladně není výjimkou.

Střední škola designu a řemesel (Foto: KL)

Žáci devátých tříd čelí většinou prvnímu velkému rozhodování v životě. Volba vhodné střední školy je velmi důležitým krokem, který ale není vždy snadný. Provozovatelé středních škol si toho jsou vědomi. Aby deváťákům i jejich rodičům rozhodování alespoň trochu usnadnili, připravují pro ně každoročně dny otevřených dveří, kde se děti mohou se školou podrobně seznámit.

Dny otevřených dveří na Střední škole designu a řemesel Kladno se budou konat v pátek 9. a v sobotu 10. listopadu. Tato střední škola nabízí studentům umělecké i řemeslné obory různých zaměření, kde se výuka nesoustředí jen na „biflování“ teorie v lavicích, ale především na tvůrčí, umělecké či řemeslné práce na různých pracovištích a v ateliérech.

Čtěte také:

FOTO: Na Strachkross s Labyrintem dorazily do Bažantnice stovky účastníků

Zájemci o studium si budou moci přímo vyzkoušet některá řemesla, prohlédnout školu nebo nahlédnou do učeben, dílen i ateliérů. Seznámí se také s pracemi studentů a s nabídkou všech oborů vzdělání.

Autor: (kh)


banbad