Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Kladenské listy zvou na akce do středních Čech

Úterý, 6. Listopad 2018 09:00

Díky Kladenským listům odteď nepropásnete žádnou zajímavou akci napříč středními Čechami. Ty svojí rozlohou 10 929 kilometrů čtverečních tvoří téměř 14 procent území Česka. Žije zde 1 338 982 obyvatel. Proto jsme pro vás na týden od 5. do 11. listopadu vytipovali tyto akce. Račte si vybrat.

Kladenské listy zvou na akce do středních Čech (Foto: KL)

Akce na týden 5. – 11. listopadu

Středočeská centrála cestovního ruchu na mezinárodních veletrzích

Tento týden probíhá mezinárodní veletrh China International Import Expo 2018. V čínské Šanghaji se veletrhu účastní také Středočeská centrála cestovního ruchu. Od 5. do 7. listopadu je přítomna Středočeská centrála cestovního ruchu také na veletrhu WTM v Londýně.

Germini Musicales – Kladno (7. 11.)

Dědictví otců zachovej nám, Pane – koncert koncipovaný ke 100. výročí republiky, který proběhne v kladenském zámku, představí nejstarší české duchovní i světské písně od raného středověku po počátek 16. století. Koncert je součástí cyklu podzimních koncertů v galerii kladenského zámku, jehož pořadatelem je statutární město Kladno. Více se dočtete ZDE:

Pedagogická Poema – Čáslav (7. – 10. 11.)

Již 51. ročník národní přehlídky přednesu, čtení a improvizovaného vyprávění žáků středních pedagogických škol se uskuteční v Čáslavi. Pedagogická poema je přehlídkou v přednesu prózy, poezie, ve čtení a improvizaci žáků středních pedagogických škol, středních odborných škol pedagogických a pedagogických lyceí a setkáváním učitelů těchto škol. Pedagogická poema motivuje žáky k zájmu o přednes, hlasité čtení a improvizaci a podněcuje je ke kvalitní tvořivé práci s dětmi a jedinci různého věku. Více se dočtete ZDE:

Černokostelecká dvanáctka – Kostelec nad Černými lesy (10. 11.)

V sobotu 10. listopadu proběhne pátý ročník přespolního podzimního výběhu – černokostelecká dvanáctka. Prezence a vyzvedání čísel v pivovaru, start symbolicky u hřbitova po hromadném zahřívacím přesunu z pivovaru. Délka trati 12 km, převýšení cca 200 m. Akce se nese pod heslem „Teprve během je žízeň krásná“ a začíná ve 13.30. Více se dočtete ZDE: 

Čtěte také:

S Kladenskými listy víte, kde tento týden fandit!

Popelka Rakovník (7. – 11. 11.)

Rakovnická POPELKA, jejíž 37. ročník se koná od 7. do 11. listopadu, je koncipována jako celostátní soutěžní přehlídka amatérských divadelních souborů dospělých s inscenacemi pro děti a mládež a současně jako dílna divadla pro děti a mládež. Posláním přehlídky je umožnit setkání tvůrčích osobností  a divadelních souborů, prezentaci a konfrontaci výsledků jejich práce, zprostředkovávat poznání a inspiraci ve výše vymezené divadelní oblasti. Více se dočtete ZDE:

Čelákovický bigbeat (9. 11.)

Čelákovický bigbeat přinese kvalitní porci rockové hudby. Diváci se mohou těšit na Schodiště, Krausberry a čeká je také Michal Ambrož & Hudba Praha. Akce začíná v 19 hodin v Kulturním domě v Čelákovicích. Více se dočtete ZDE:

Autor: (kh)


banbad