Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Trabantem napříč kontinenty, ve čtvrtek v kladenském kulturáku

Pondělí, 5. Listopad 2018 09:00

Kladenský Dům kultury zve všechny příznivce, kteří mají zájem si vyslechnout vyprávění o neobyčejném dobrodružství. To zažila parta nadšenců na své cestě napříč kontinenty, když je zdolávala dvěma trabanty, maluchem a jawou.

Trabantem napříč kontinenty, ve čtvrtek v kladenském kulturáku (Foto: FaceBook Trabantem napříč kontinenty)

Ve čtvrtek od 19 hodin uslyšíte v Domě kultury na Sítné divoké vyprávění o tom, jak parta nadšenců dojela z Indie přes Banskou Bystrici do Prahy a mimochodem při tom dokázala objet svět! Prach, bahno, olej, krev, kalašnikovy nebo plameny autogenů, o tom všem bude řeč. Ale také o tom, jak si kluci sáhli na dno a vyřešili neřešitelné problémy. Tahle cesta prý byla jednou velkou přehlídkou hodně černého a někdy až nepříjemně vtipného humoru. Humoru, který nevymyslíte, ten se vám musí stát!

Čtěte také:

Volejbalisté Kladna potvrdili výhrou nad celkem Lvi Praha narůstající formu

„Pojďte si poslechnout, jak jsme vyrazili z jihu Indie až na její sever mezi pohřební hranice magického Váránasí, do Nepálu a podhůří Himaláje pro výškový rekord dvoutaktního auta. A pak čím níž, tím hůř přes průsmyky plné sněhu, vody a kamenů do mystického malého Tibetu v Ladaku a na hranice Pákistánu, země se špatnou pověstí, která ukázala, že nic není tak zlé, jak to vypadá v televizi. Zato Čína vypadala mnohem hůř, než v televizi vypadá! Technokratická diktatura jak ze sci-fi. Svět budoucnosti, kde nechcete žít! A zase zpátky do minulosti mezi koně, hory a jurty Kyrgyzstánu, abychom konečně v uzbeckém Samarkandu dokončili cestu kolem světa! A odsud pak ve stopách naší první výpravy na dno pouště vyschlého Aralu až konečně domů,“ zvou na povídání o této výpravě její členové.

Autor: (red)


banbad