Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

FOTO: Na Strachkross s Labyrintem dorazily do Bažantnice stovky účastníků

Pondělí, 5. Listopad 2018 07:20

V sobotu večer pořádal kladenský Labyrint oblíbený a tradiční pochod za strašidly. Na jeho start přišly stovky dětí s rodiči, aby se mohly vydat na noční výpravu do strašidelného lesa v Dlouhých borovinách.

Na Strachkross s Labyrintem dorazily do Bažantnice stovky účastníků (Foto: KL)

Po zapsání a nafasování soutěžních karet v klubu Spirála si děti rozsvítily lampiony, baterky nebo čelovky, aby alespoň trochu viděly na matně osvícenou cestu, a vydaly se na tříkilometrovou pouť lesem. Na deseti stanovištích je čekaly pohádkové bytosti, které jim po splnění úkolu nalepily samolepku s písmenkem do kartičky. Děti, které dokázaly splnit všechny úkoly, si na konci hry mohly přečíst vzkaz, který byl v kartě z jednotlivých písmenek poskládán.

Pořadatelé i letos vymysleli zajímavé úkoly. Děti zachraňovaly oběšence, pomáhaly s úklidem u čertů, ochutnávaly mozek z marmelády, hledaly jahodovou krev u upírů, skládaly kostlivce nebo zachraňovaly duchy.

Čtěte také:

FOTO: Učni ze stochovské školy bodovali v celorepublikové soutěži

Všechny statečné děti, které dorazily do cíle, dostaly nejen diplom, ale i strašlivou odměnu v podobě upířích zubů. Na to, jak se letošní Strachkross vydařil, se podívejte v naší fotogalerii.


Autor: (red)


banbad