Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Chci si ublížit, oznámila životem zmožená žena strážníkům

Pondělí, 5. Listopad 2018 07:00

Operátor městské policie musel v minulém týdnu zastoupit roli psychologa. Dovolala se mu totiž rozrušená žena, která si stěžovala na životní těžkosti a připustila, že si chce ublížit. Strážník s ní udržoval kontakt po telefonu a do místa jejího bydliště vyslal hlídku.

Chci si ublížit, oznámila životem zmožená žena strážníkům (Ilustrační foto: MP Kladno)

Ve čtvrtek 1. listopadu se žena z Kladna svěřila se svými těžkostmi na tísňovou linku městské policie. Stěžovala si na ztrátu zaměstnání, po které propadla alkoholu. Kvůli tomu se od ní prý také odvrátila rodina. Pouze dcera jí pomáhá doplatit nájemné. Jedinou radostí, která ženě zbyla, je péče o psa.

Rozhovor s operátorem tísňové linky se protáhl na několik minut. Strážník se ženu snažil uklidnit a vyslal na místo hlídku, která po příjezdu zastihla ženu před domem, kde venčila psa. Po dalším rozhovoru strážníkům odevzdala několik platíček různých léků.

Čtěte také:

FOTO: Učni ze stochovské školy bodovali v celorepublikové soutěži

„Žena uvedla, že jí rozhovor jak s operačním důstojníkem, tak s přítomnou hlídkou moc pomohl a svůj další život nevidí již tak beznadějně. Souhlasila také i s přivoláním lékařské pomoci. Zdravotnice na místě ženu vyšetřila a vyhodnotila, že je paní již natolik v pořádku, že může zůstat doma. Hlídka odevzdané léky převezla k likvidaci do Nemocnice Kladno,“ sdělila Listům mluvčí strážníků Alena Purkytová.

Autor: (jk)


banbad