Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

V Kladně skončilo rušení nočního klidu rvačkou

Sobota, 3. Listopad 2018 09:00

Kladenští strážníci zasahovali u rvačky, která se odehrála v Kladně na pěší třídě T. G. M. Dva muži si při ní pěstmi cosi vyříkávali. Na konflikt upozornila všímavá spoluobčanka.

V Kladně skončilo rušení nočního klidu rvačkou (Ilustrační foto: KL)

Na tísňovou linku kladenských strážníků oznámila žena, že ve spodní části pěší zóny T. G. Masaryka před jednou z místních restaurací dochází k rušení nočního klidu. Proto začal místo okamžitě monitorovat operátor kamerového systému a také k restauraci vyjely dvě hlídky strážníků, protože se před ní nacházela početná skupina lidí.

„Po příjezdu hlídek na místo strážníci zjistili, že došlo k potyčce dvou mužů. Jeden z mladíků měl krvácivé zranění v obličeji. Strážníci zabránili oběma mužům v dalším vzájemném napadání a na místo přivolali lékařskou pomoc, protože jeden z nich měl zlomený nos. Mladíka si převzali do své péče zdravotníci a byl převezen k ošetření do kladenské nemocnice,“ uvedla mluvčí městské policie Alena Purkytová.  

Čtěte také:

Korupční kauzou kladenských autoškol a zkušebních komisařů se opět zabýval soud

Druhý muž uvedl zasahujícím strážníkům, že se jen bránil útoku ze strany právě zraněného mladíka. To mu potvrdili i ostatní přihlížející. Městští policisté zjednali na ulici pořádek a celou záležitost si převzali k dalšímu šetření přivolaní státní policisté. 

Autor: (red)