Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Z nákladního vozidla parkujícího v Kladně přes noc zmizela autobaterie i nafta

Úterý, 30. Říjen 2018 09:00

Pořádné překvapení zažil muž z Kladna, který se v pátek 26. října pokusil nastartovat firemní nákladní vozidlo. Po otočení klíčkem v zapalování motor ani neškytl. Na vině byla chybějící autobaterie a prázdná nádrž, ve které bylo ještě den předtím bezmála 250 litrů nafty.

Muž zaparkoval vozidlo v ulici Sportovců předchozího dne hodinu po poledni. V pátek se s vozidlem pokusil odjet okolo šesté hodiny ranní. Když se mu nedařilo nastartovat, začal pátrat po příčině. Zjistil, že z vozidla zmizely dvě autobaterie a zámek u nádrže na pohonné hmoty je poškozený. Zloděj z ní odsál 244 litrů nafty. Společnosti vlastnící vozidlo vznikla škoda za téměř 30 tisíc korun. Policisté po pachateli pátrají.

Čtěte také:

Fitcentrum v Kladně navštívil zloděj, způsobil škodu za skoro 30 tisíc

„Policie vyzývá občany, kteří v inkriminovanou dobu od 13.00 hodin dne 25. října 2018 do 06.05 hodin následujícího dne poblíž garáží v ulici Sportovců v Kladně spatřili pohyb podezřelé osoby nebo i podezřelého vozidla, aby poskytli informace na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu a svými poznatky dopomohli k dopadení pachatele,“ vzkázala přes Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad